Oferta

Wymienniki Ciepła HEXONIC (poprzednio SECESPOL) cieszą się uznaniem na rynku międzynarodowym, szczególnie u Klientów z Kanady, Danii, Finlandii, Szwecji, Szwajcarii, Czech, Niemiec, Rosji, Ukrainy, a także Chin.

Oferta  jaką prezentujemy, jest tak zbudowana, aby z łatwością mogli Państwo wyszukiwać odpowiednie informacje. Zawarliśmy w niej wszelkie niezbędne dane techniczne związane z zastosowaniem i budową wymienników ciepła. Jest ona podzielona na cztery grupy wymienników ciepła: płaszczowo - rurowe, płytowe lutowane, basenowe oraz akcesoria dodatkowe. Dokonaliśmy także podziału na podgrupy, co umożliwi Państwu sprawne i szybkie poruszanie się po ofercie. Oferta jest tak zdudowana, aby po kliknięciu na daną grupę lub podgrupę otworzyła się dokładnie w miejscu usytuowania tej grupy w  ofercie. W każdej grupie oferty znajdą Państwo materiały dotyczące wybranej grupy wymienników w formie katalogu zapisane w formacie PDF.

Wszelkie uwagi i wątpliwości prosimy kierować do nas drogą mailową, telefoniczną bądź za pomocą formularza kontaktowego, który znajdą Państwo w dziale KONTAKT .

 

Naszym klientom zapewniamy:
  • korzystne ceny produktów
  • szybkie terminy realizacji zamówień
  • atrakcyjny system zniżek i rabatów
  • wsparcie techniczne
  • pomoc w doborze produktu odpowiedniego do potrzeb klienta